Aktualności

thyssenkrupp rozszerzyła współpracę z Osram

thyssenkrupp Plastics, spółka Materials Services, rozszerzyła współpracę z firmą Osram. tk Materials Poland, jako oficjalny dystrybutor, przyjmuje zamówienia na uniwersalne taśmy elastyczne LED firmy Osram.

To dekoracyjne oświetlenie idealnie nadaje się do stoisk wystawienniczych i wyposażenia sklepów oraz pozwala na indywidualne rozwiązania dla szerokiej gamy projektów wewnętrznych i zewnętrznych. W dziedzinie oświetlenia architektonicznego taśmy LED można stosować do lad, półek i sufitów w sklepach, a także do poręczy i fasad.

Kompleksowe rozwiązanie z jednego źródła

Klienci mogą wybierać spośród ponad 300 różnych produktów i akcesoriów i zestawić system, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Asortyment obejmuje zarówno pojedyncze kolory oraz lekkie, elastyczne i cięte paski LED. Dzięki modułowej konstrukcji, trwałe diody LED są łatwe do zainstalowania i użytkowania. Wraz z zespołem sprzedaży w Niemczech możemy oferować kompleksowe rozwiązania z jednego źródła, w tym akcesoria i porady ekspertów.

W ofercie znajdują się trzy rodzaje taśm elastycznych Osram: LINEARlight Flex® i LINEARlight Flex® Diffuse do zastosowań biznesowych oraz VALUE Flex® do zastosowań konsumenckich lub półprofesjonalnych.

źródło: thyssenkrupp

(2018-03-02)

 
© thyssenkrupp Materials Poland