Logo - thyssenkrupp Materials Poland

Aktualności


Płyta pod wymiar, czyli cięcie płyt ze stopów aluminium


Formatki z aluminium to idealne rozwiązanie dla firm mających zapotrzebowanie na płyty aluminiowe o niestandardowych wymiarach. Kiedy liczy się wysoka jakość i krótki termin realizacji zlecenia, by dalsza produkcja u naszych klientów mogła przebiegać sprawnie, wybór z szerokiej oferty formatek aluminiowych produkowanych przez thyssenkrupp Materials Poland pozwoli zaoszczędzić czas przy optymalnej redukcji zużycia materiału. 

 

Płyta pod wymiar, czyli oferowane przez thyssenkrupp Materials Poland cięcie blach aluminiowych w zakresie od 8 do 200 mm w wielu wysokostopowych gatunkach na dowolny wskazany przez klienta wymiar to przewaga nad płytami i blachami w standardowych rozmiarach.

 

aluminium - płyty - thyssenkrupp Materials Poland

Czy formatki aluminiowe są odpowiednie dla mojej firmy?

 


Formatki aluminiowe to prostokątne elementy, cięte z blach i płyt aluminiowych na wskazany wymiar. 
Zaletami zakupu naszych formatek są oszczędności czasu i materiału, a tym samym redukcja kosztów.
Materiał przycięty pod żądany wymiar jest wykorzystywany w pełni optymalny sposób. Nie generuje się niepotrzebny odpad, co stanowi korzyść nie tylko z punktu ekonomicznego, ale również ze strony zagospodarowania przestrzeni magazynowej. 
Szeroki wachlarz grubości płyt, różnorodność oferowanych gatunków aluminium, oraz cięcie z dokładnością +/-0,5 mm gwarantuje, że za każdym razem otrzymujemy dokładnie taki produkt jaki jest wymagany, najlepiej dostosowany do potrzeb klienta.

 

 

Masz pytania lub chcesz złożyć zapytanie ofertowe? Napisz do nas na adres: plyty_alu@tkmaterials.pl

 

Więcej informacji o naszej ofercie znajdziesz w ulotce - Cięcie płyt ze stopów aluminium:

Cięcie płyt ze stopów aluminium - thyssenkrupp Materials Poland

 pobierz plik

 

(2020-07-09)

 
© thyssenkrupp Materials Poland