Logo - thyssenkrupp Materials Poland

Aktualności


Ceramiczne płyty fasadowe TONALITY


TONALITY®  to ceramiczna płyta okładzinowa do elewacji wentylowanych, wykonana z naturalnej gliny z dodatkami wzmacniającymi, barwnikami i pigmentami. Produkt cechuje mrozoodporność, wieloletnia żywotność i naturalność. 


Ceramika Tonality® wytwarzana jest w technologii KERALIS, w której temperatura wypalania wynosi aż 1200 ℃. Dzięki temu płyty mają wysoką wytrzymałość i prawie zerową absorpcję wody. 
Ze względu na nieporowatą strukturę i dodatkowe szkliwienie, ceramika Tonality® posiada ochronę antygraffiti w standardzie. 


Do płytek opracowano także unikalną technologię mocowania w systemie BAS i ADS. Dzięki dedykowanym aluminiowym profilom wieszakowym montaż jest prosty i szybki.

 

Produkt posiada deklarację środowiskową wyrobu zgodną z ISO 14025:2010 i EN 15804. Certyfikat określa wpływ na środowisko w poszczególnych fazach cyklu życia produktu, od procesu produkcji, montażu, użytkowania, po możliwości odzyskiwania surowców, co ma istotne znaczenie w projektach budowlanych biorących pod uwagę aspekt ekologii. 


Płytki TONALITY® to naturalnie piękna różnorodność, wiele możliwych kombinacji dostępnych odcieni i powierzchni. Naturalne barwy harmonizują z wysokiej klasy powierzchnią, nadając każdej elewacji elegancki i piękny wygląd.

 

Chcesz poznać więcej szczegółów o TONALITY®? Skontaktuj się z nami.

(2020-10-05)

 
© thyssenkrupp Materials Poland