You are using Internet Explorer 11 or earlier, this browser is no longer supported by this website. We suggest to use a modern browser.

Aktualności thyssenkrupp Materials Poland

Jul 9, 2020 9:00 AM

Płyta na wymiar, czyli cięcie płyt ze stopów aluminium

Formatki z aluminium to idealne rozwiązanie dla firm mających zapotrzebowanie na płyty aluminiowe o niestandardowych wymiarach. Kiedy liczy się wysoka jakość i krótki termin realizacji zlecenia, by dalsza produkcja u naszych klientów mogła przebiegać sprawnie, wybór z szerokiej oferty formatek aluminiowych produkowanych przez thyssenkrupp Materials Poland pozwoli zaoszczędzić czas przy optymalnej redukcji zużycia materiału. 

Płyta na wymiar, czyli oferowane przez thyssenkrupp Materials Poland cięcie blach aluminiowych w zakresie od 8 do 200 mm w wielu wysokostopowych gatunkach na dowolny wskazany przez klienta wymiar to przewaga nad płytami i blachami w standardowych rozmiarach.

 

Czy formatki aluminiowe są odpowiednie dla mojej firmy?


Formatki aluminiowe to prostokątne elementy, cięte z blach i płyt aluminiowych na wskazany wymiar. 
Zaletami zakupu naszych formatek są oszczędności czasu i materiału, a tym samym redukcja kosztów.
Materiał przycięty pod żądany wymiar jest wykorzystywany w pełni optymalny sposób. Nie generuje się niepotrzebny odpad, co stanowi korzyść nie tylko z punktu ekonomicznego, ale również ze strony zagospodarowania przestrzeni magazynowej. 
Szeroki wachlarz grubości płyt, różnorodność oferowanych gatunków aluminium, oraz cięcie z dokładnością +/-0,5 mm gwarantuje, że za każdym razem otrzymujemy dokładnie taki produkt jaki jest wymagany, najlepiej dostosowany do potrzeb klienta.

Masz pytania lub chcesz złożyć zapytanie ofertowe? Napisz do nas na adres: plyty_alu@tkmaterials.pl

Więcej informacji o naszej ofercie znajdziesz w ulotce - Cięcie płyt ze stopów aluminium.

aluminium - płyty na wymiar