You are using Internet Explorer 11 or earlier, this browser is no longer supported by this website. We suggest to use a modern browser.

Aktualności thyssenkrupp Materials Poland

Sep 21, 2020 9:00 AM

Zastosowanie formatek aluminiowych

Obróbka metali.


Znakomitymi właściwościami aluminium są duża dostępność oraz łatwość przetwarzania, co powoduje, że ten produkt jest jednym z najczęściej używanych metali nieżelaznych. 

W ostatnim czasie dużą popularność zyskały materiały wycinane z płyt aluminium w wysokostopowych gatunkach takich jak 5754, 5083, 2017, 2024, 6082, 6061, 7075, 7050. Dla klienta wytwarzającego detal końcowy jest to idealne rozwiązanie niosące za sobą oszczędność zarówno czasu i kosztów.


Produkowane w thyssenkrupp Materials Poland formatki aluminiowe na wymiar mają wszechstronne zastosowanie i są używane w wielu gałęziach przemysłu m. in.: 

- przemysł maszynowy - budowa elementów i części  maszyn,

- aerospace / automotive - produkcja oprzyrządowania samolotów, statków, pojazdów samochodowych, autobusów,

- przemysł medyczny - elementy aparatury chemicznej i medycznej,

- przetwórstwo tworzyw sztucznych - produkcja form rozdmuchowych,

- przemysł elektroniczny - produkcja detali,

- produkcja elementów form wtryskowych oraz odlewniczych,

- produkcja tłoczników i wykrojników,

- oraz wiele innych.

 

Dzięki profesjonalnemu i doświadczonemu zespołowi oraz bogatej ofercie produktowej poszerzonej o usługi parku maszynowego w thyssenkrupp Materials Poland świadczymy najwyższą jakość obsługi klienta. Oferując materiały jako usługę uczestniczymy w procesie produkcyjnym klienta. Zaufało nam już mnóstwo firm z różnych sektorów rynku, nie tylko z Polski, ale także z wielu krajów europejskich.

 

Chcesz dowiedzieć się, czy formatki aluminiowe sprawdzą się w Twojej branży?

Masz pytania lub chcesz złożyć zapytanie ofertowe? Napisz do nas na adres: plyty_alu@tkmaterials.pl

 

Więcej informacji o naszej ofercie znajdziesz w ulotce - Cięcie płyt ze stopów aluminium oraz tutaj: Płyta pod wymiar, czyli cięcie płyt ze stopów aluminium i Formatki aluminiowe cięte z blach i płyt aluminiowych na wskazany wymiar

Formatki aluminiowe