Aktualności

Nowa usługa cięcia 3D w Centrum Serwisowym

Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie wyciąć dowolny kształt w rurach i profilach. W naszym Centrum Serwisowym w Dąbrowie Górniczej jest dostępna nowa usługa - cięcie laserem 3D - TruLaser Tube 7000 firmy Trumpf do precyzyjnej obróbki rur i profili ze stali węglowej, nierdzewnej i aluminium. Nasi klienci otrzymają gotowy produkt przygotowany do dalszej produkcji.

  • True Laser Tube 7000 to więcej możliwości dla projektantów - bardzo precyzyjnie tnie rury i profile, co umożliwia produkcję mebli najwyższej jakości o doskonałym wyglądzie.

  • TruLaser Tube 7000 może obrabiać rury o bardzo grubych ściankach, co jest szczególnie korzystne dla producentów komponentów do maszyn rolniczych.

  • Automatyczne rozwiązania TruLaser Tube 7000 przy produkcji seryjnej pozwalają na wydajną produkcję wysokiej jakości komponentów, jak np. przyrządy fitness. Laser zapewni przy tym trwałą obróbkę rur.

  • Producenci maszyn zastępują lub optymalizują konstrukcje z blach dzięki możliwościom technologii laserowego cięcia rur. Konstruktorzy w inteligentny sposób mogą łączyć ze sobą rurę i blachę.

Podstawowe dane techniczne:

Maks. długość obrabianego profilu - 6000 mm

Maks. średnica obrabianego profilu - 254 mm

Maks. grubość ścianki obrabianego profilu:

- 10 mm stal czarna;

- 6 mm stal nierdzewna;

- 5 mm aluminium;

Maks. masa obrabianego profilu - 37,5 kg/m

 

(2018-08-07)

 
© thyssenkrupp Materials Poland