Aktualności

Razem od 25 lat - thyssenkrupp Materials Poland świętuje jubileusz firmy

22 listopada obchodzimy jubileusz 25-lecia działalności.

Historia naszej firmy zaczęła się w Toruniu w 1994 roku od formalnego założenia spółki Energostal i rozpoczęcia sprzedaży stali węglowej. W kolejnych latach firma rozwijała się na wielu płaszczyznach. Konsekwentnie budując strategię biznesową przy zachowaniu najwyższych standardów, thyssenkrupp Materials Poland od dystrybutora stali węglowej stała się liderem w branży dystrybucji stali i tworzyw sztucznych osiągając wyniki sprzedaży rzędu 3 mld PLN (FY2018).

 

Naszą siłą jest najszersza oferta magazynowa w Polsce - 20 000 produktów i ponad 130 000 ton materiałów dostępnych z magazynów, centrum serwisowe nieustannie rozwijane od 2004 roku pozwalające na dostosowanie materiałów do indywidualnych potrzeb, a także nowoczesna logistyka z głównymi centrami magazynowo-serwisowymi w Dąbrowie Górniczej, Poznaniu, Błoniu i Nowych Marzach.


Jesteśmy blisko klientów nie tylko w Polsce, ale także na Litwie i w Czechach. Przyszłość tworzymy razem, wspólnie z naszymi kontrahentami i zespołem już ponad 1000 pracowników. Nasze głębokie zrozumienie rynku, międzynarodowe doświadczenie oraz zaangażowani pracownicy, czynią nas efektywnym, niezawodnym oraz zorientowanym na klienta partnerem biznesowym na rynku europejskim.

 

Więcej szczegółów o historii firmy znajdziesz tutaj:
www.thyssenkrupp-materials.pl/pl_jubileusz 

(2019-11-22)

 
© thyssenkrupp Materials Poland