ekologiczna płyta reklamowa z tektury

Razem, konsekwentnie i odważnie od 30 lat – thyssenkrupp Materials Poland

Jubileusz z misją: współpraca biznesowa & zaangażowanie społeczne

Trzy dekady

Już od 30 lat odgrywają Państwo ogromnie ważną rolę w naszym rozwoju i osiągnięciach. Dziękujemy za zaufanie, lojalność i współpracę, która pozwoliła nam realizować ambitne projekty i stawiać czoła wyzwaniom. Każdy z Państwa wniósł swoją unikalną wartość do naszej wspólnej historii, za co jesteśmy głęboko wdzięczni.

Ogromną siłą napędową thyssenkrupp Materials Poland są również nasi pracownicy. Dzięki ich zaangażowaniu, determinacji oraz oddaniu możemy z dumą spoglądać na minione lata i jednocześnie z odwagą patrzeć w przyszłość. Jesteśmy w tym miejscu dzięki ambicji i wsparciu całego zespołu, przekonani, że kolejne lata przyniosą wiele dobrych doświadczeń, które umocnią naszą pozycję na rynku i pozwolą stać się pierwszym wyborem kontrahentów na płaszczyźnie produktów i usług naszej branży. 

Razem ku przyszłości

Z optymizmem wkraczamy w przyszłość. Nasza wspólna podróż nabiera tempa. Dzięki silnym relacjom z kontrahentami oraz zgranym zespołem, kontynuujemy dynamiczny rozwój naszej firmy. Stawiamy nowe, mocne cele biznesowe i społeczne. Jeszcze bardziej wyjdziemy naprzeciw potrzebom rynku wykorzystując innowacje i możliwości jutra

Składamy podziękowania wszystkim, którzy byli i są obecni w naszej historii. Razem tworzymy przyszłość pełną nowych możliwości i osiągnięć.

Przez lata działalności nawiązaliśmy wiele wartościowych relacji, zarówno na płaszczyźnie biznesowej, jak i społecznej.
Wiemy, że siła oraz sukces tkwią we wspólnocie i zaangażowaniu.

Dziś, pragniemy dzielić się owocami tych współprac wspierając działania na rzecz dobra, dlatego
przekazaliśmy 100.000 € na cele charytatywne realizowane przez lokalne organizacje publiczne.

Jednocześnie, chcemy docenić i podkreślić udział naszych kontrahentów w tej inicjatywie, ponieważ mieli oni ogromny wpływ na rozwój naszej firmy.
Jubileusz oraz wspólna idea są doskonałą okazją, aby wzmacniać relacje i pogłębiać partnerską współpracę, z której jesteśmy bardzo dumni.

Wierzymy, że dzięki synergii naszych biznesów możemy budować dobrą przyszłość.

null

razem

Jesteśmy przekonani, że sukces osiąga się nie indywidualnie, ale właśnie razem. Współpraca i wzajemne wsparcie na każdym etapie naszej działalności pozwoliły nam stworzyć silny i zgrany zespół, który jest fundamentem naszej firmy.

konsekwentnie

Konsekwencja w działaniu to klucz do osiągnięcia długoterminowych celów. Dzięki niej, każdy kolejny krok, nawet najmniejszy, przybliżał nas do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj - na czele branży, z solidną reputacją i zaufaniem Klientów.

odważnie

Nie boimy się podejmować wyzwań, nawet jeśli są trudne i początkowo bez jasnego rozwiązania. Odwaga w podejmowaniu decyzji, wchodzeniu na nowe rynki i wprowadzaniu innowacji pozwoliła nam wyznaczać efektywne standardy działań.

Te 3 hasła kształtowały naszą kulturę organizacyjną i stały się kompasem dla naszej działalności. Spoiwem dla nich są - nasi pracownicy i kontrahenci.

Dziękujemy!

null