You are using Internet Explorer 11 or earlier, this browser is no longer supported by this website. We suggest to use a modern browser.

O nas

O thyssenkrupp Materials Poland

Jesteśmy dystrybutorem metali i tworzyw sztucznych. Nasz cel to szybkie i sprawne zaopatrzenie naszych klientów w możliwie najszerszy asortyment produktów i usług. Materiały dostarczamy z naszych magazynów, zarówno w formatach standardowych jak i w wymiarach specjalnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

W ciągłej ofercie magazynowej składujemy wyroby hutnicze ze stali węglowej, stali nierdzewnej i metali nieżelaznych, takie jak rury, blachy, kształtowniki oraz płyty z tworzyw sztucznych dla reklamy, przemysłu i budownictwa. Ofertę uzupełniają materiały spawalnicze.

Nasze centra logistyczne znajdują się w Błoniu, Poznaniu, Dąbrowie Górniczej i Nowych Marzach. Na łącznej powierzchni 180 000m2 znajdują się składy materiałów oraz nowoczesne maszyny i urządzenia służące do ich obróbki.

W 30 oddziałach i filiach w Polsce, Czechach i na Litwie jesteśmy zawsze blisko naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy z thyssenkrupp Materials Poland!

Kontakt z nami

Zapytaj nas o materiał lub usługę - przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Nasze oddziały i filie

thyssenkrupp Materials Poland dostosowuje swoją ofertę towarowo-usługową do wymagań klientów, zachowując przy tym najwyższe standardy obsługi. Poprzez zintegrowany system zarządzania ciągle monitorujemy i doskonalimy procesy zmierzające do zwiększenia efektywności i sprawności działania firmy.

Polityka Zarządania

 

Efekty naszych działań weryfikujemy podczas auditów wewnętrznych i zewnętrznych. Potwierdzenie skuteczności w zakresie zarządzania jakością i BHP stanowią certyfikaty ISO 9001 i ISO 45001 wydane przez DNV Business Assurance.

W celu spełnienia najwyższych standardów obowiązujących w branży lotniczej, wdrożyliśmy również system zarządzania jakością zgodny z normą EN 9100, czego potwierdzenie stanowi certyfikat wydany przez jednostkę certyfikującą BSI.

  

Certyfikat ISO 9001:2015

Certyfikat ISO 45001:2018

Certyfikat EN 9100:2018

Certyfikat EN 9120:2018

Certyfikat zgodności ZKP EN 1090

Spawalnicze Świadectwo Kwalifikacyjne

Certyfikat PN-EN ISO 3834-2:2007

 

Podziel się z nami Twoją opinią

Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie. Dzięki cyklicznie przeprowadzanym badaniom satysfakcji klienta wdrażamy nowe pomysły i ulepszamy istniejące procesy związane z obsługą naszych odbiorców.

Wszelkie uwagi na temat jakości mogą Państwo kierować do naszego przedstawiciela lub bezpośrednio do Szefa Działu Jakości.

 

Mariusz Penther

Szef Działu Jakości

T: +48 56 611 95 37

mpenther@tkmaterials.pl