You are using Internet Explorer 11 or earlier, this browser is no longer supported by this website. We suggest to use a modern browser.

Bezpieczeństwo w thyssenkrupp Materials Poland

bezpieczeństwo baner

Szanowni Państwo,

W związku z epidemią koronawirusa robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić zaopatrzenie naszych klientów. W szczególności oznacza to, że określiliśmy i wdrożyliśmy działania prewencyjne we wszystkich lokalizacjach, aby utrzymać ryzyko infekcji na jak najniższym poziomie.
Dla naszych lokalizacji magazynowych obowiązują specjalne wytyczne dotyczące higieny. Dotyczy to naszych pracowników, a także kontaktów zewnętrznych, takich jak kierowcy ciężarówek, którzy ładują i dostarczają materiały w naszym imieniu. Dzięki rozszerzonym środkom ochronnym ograniczamy bezpośredni kontakt pracowników magazynu z zewnętrznymi usługodawcami. Są to na przykład specjalne przepisy dotyczące utrzymania bezpiecznej odległości pomiędzy osobami oraz stosowania środków ochrony osobistej. Wprowadziliśmy również specjalne środki higieny dla naszej administracji. 

Ponadto bardzo dokładnie monitorujemy nasz łańcuch dostaw i codziennie oceniamy sytuację. Dzięki szerokiej sieci logistycznej thyssenkrupp Materials Poland, możliwie jest elastyczne reagowanie na potrzeby naszych klientów, nawet w przypadku ograniczeń związanych ze środkami ochrony zdrowia i ochrony przed infekcjami. Nasza firma jest jednak częścią globalnego łańcucha dostaw i jest w związku z tym zależna od międzynarodowego przepływu towarów.
Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zmienia się bardzo dynamicznie i w różnym stopniu w zależności od kraju. Liczymy się więc z tym, że pandemia może negatywnie wpłynąć na terminy wykonania naszych dostaw i usług. W związku z powyższym prosimy Państwa o zrozumienie i zapewniamy że dokładamy wszelkich starań aby ograniczyć tego typu zjawiska.

Zespół thyssenkrupp Materials Poland